Sakman İstanbul
Telefon

(0212) 244 58 73

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.sakmanistanbul.com/

Email

vedat@vedat sakman.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Firuzağa mah. Cezayir Çıkmazı Sokak No: 8 kat : 2 Galatasaray

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Chez Sakman Barlar

 

Fransız Sokağı`ndaki "Chez Sakman"da, İyi müzik işi servis ve düzenli bir ortamın bir arada olduğu bir eğlence ve dinleti mekanı.

Dekorasyon sokağın bütünü göze alınarak hazırlanmıştır. Mönüde bulunan yiyecekler Akdeniz mutfağına yönelik. işletmenin ana konsepti canlı müzik üzerine kurulu. Sahne alacak sanatçılar Türk ve dünya müzisyenlerinden kendi alanlarında usta isimlerden oluşmakta. Sahnede bulunacak piyano, kontrbas ve davul ana enstrümanlar olacak jazz müzik eksenli programlar yapılıyor.

Türk ve dünya müzisyenlerine sahne vermek Vedat Sakman ve birlikte çalıştığı sanatçılarla solo ve birlikte dinletiler düzenlemek, üst düzey müzik kalitesine sahip olduğu halde kendilerine uygun mekan bulamayan sanatçılara yer vermek daha önce bir araya gelmemiş sanatçılarla yeni oluşumlar yaratmak adı duyulmamış kabiliyetlere yer vermek sanatçıların katılımlarıyla work-shop çalışmaları oluşturmak şiir geceleri düzenlemek ve tüm bunları kaliteli bir ortamda iyi bir işletmecilikle birleştirmek "müzik evrenseldir" ilkesinden hareket ederek içinde bulunacağımız kültürel ve sanatsal faaliyetler tüm dünya ülkeleri halkına hitap edecek şekilde düzenlenecektir. Yapılacak müzikler dünyada konuşulan dillerden bir yelpaze üzerine kurulu olacaktır. Fransız sokağına yaraşır bir şekilde akordeon sesleri eşliğinde chansonlar, ballad`lar ve etnik müzik performanslar olacaktır.