Richmond Istanbul Hotel
Telefon

0212 252 54 60

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

www.richmondint.com.tr

Email

info.istanbul@richmondint.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstiklal Cad. No:227 Tünel Beyoğlu /İstanbul - 34430

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Richmond Istanbul Hotel 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

Richmond İstanbul Hotel, İstanbul'un eğlence, kültür ve alışveriş merkezi olan İstiklal Caddesi üzerindeki tek otel olma özelliğine sahiptir.

 

Taksim Meydan'ına bağlanan İstiklal Caddesi, tarihi Pera bölgesinde, modern mimariye sahip 103 odası, Boğaz manzaralı Leb-i Derya Restaurant ve modern teknik ekipmanlara sahip toplantı salonları ile hem tatil hem de iş amaçlı seyahat eden misafirlere hizmet vermektedir.

 

İstanbul'un yeni eğlence merkezi olan Asmalımescit'e yürüyerek bir dakika, tarihi Galata Kulesi'ne beş dakika ve tarihi yarım adaya araçla beş dakika mesafededir. İş merkezlerine yakınlığından dolayı da özel bir konuma sahiptir.

 

Leb-i Derya Richmond A'la Carte Restaurant
İstanbul'un en hareketli merkezlerinden İstiklal Caddesi'nin en hoş sürprizi, Leb-i Derya Richmond. Sadece bir kaç kat yukarıda, beklenmedik bir keyif ve lezzet mabedi.
Osmanlı ve kozmopolit İstanbul mutfaklarından izler taşıyan müthiş bir mutfak ve İstanbul'a tekrar aşık olunan bir panorama. Leb-i Derya, minimalist dekorasyonu, özenli servisi ve görkemli Boğaz manzarası ile şehirden uzaklaşmadan uzak diyarlara gitmek için.

 

 

Oda Özellikleri:

103 Ferah Oda, 76 Deluxe Oda, 25 Executive Oda, 2 Suite ve 206 Yatak.

Her odada uydu bağlantılı TV, Klima, Wireless internet bağlantısı, Direkt Telefon, Elektronik Kasa minîbar, Müzik Yayını, Gomme Banyo, Duş ve Tuvalet, Saç Kurutma Makinası, Merkezi Havalandırma, Duman Dedektörü, 220 V Elektrik.

 

 

beyoglu otelleri beyoglu 4 yildizli