Ramada Plaza Istanbul
Telefon

0212 315 44 44

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.ramadaplazaistanbul.com

Email

info@ramadaplazaistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Halaskargazi Cad. No: 63 34373 Şişli - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ramada Plaza 5 Yıldızlı Otel

 

Harbiye deki 5 yıldızlı oteller

Şişli Harbiye deki 5 yıldızlı oteller

 

Ramada Plaza Istanbul, Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayına ve Nişantaşı'na yürüme mesafesinde ve Otel tüm büyük alışveriş merkezlerine metro ile 3 dakikalık mesafededir. Atatürk Havalimanına 23 km mesafede olup, Osmanbey metro durağının hemen önündedir.

Otel 162 lüks misafir odası ve 12 suiti ve 2 adet penthouse suiti ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm otel alanları yüksek teknolojik imkanlar sağlayan ürünler ile donatılmıştır.

Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, satelite televizyon bağlantısı, Pay TV içeren LCD ekran televizyon sistemi, özel TV kanalları, dataport ve odalarda ve otel içerisinde ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi odalarda ve otel içerisinde kullanılan özelliklerden bazılarıdır.

Otelin giriş katında Banka, Tekstil Mağazası, Fotoğrafçı, Erkek Berberi, Bayan Kuaförü ve Gloria Jeans Coffee's'den oluşan bir alışveriş alanı bulunmaktadır.