Radisson Blu Conference & Airport Hotel
Telefon

+90 212 411 38 38

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.radissonblu.com/hotel-istanbulairport

Email

istanbul.turkey@radissonblu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

E-5 KARAYOLU(yanyol) NO:20 SEFAKÖY KAVŞAĞI-KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL E-5 Karayolu 34295 Sefaköy/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Radisson Blu Conference & Airport Hotel 5 Yıldızlı Otel

 

Sefaköy deki 5 yıldızlı oteller

Küçükçekmece Sefaköy deki 5 yıldızlı oteller

 

Radisson BLU Conference & Airport Hotel İstanbul, İstanbul Atatürk Havaalanı'na en yakın uluslararası beş yıldızlı otel olup iş ve tatil amaçlı seyahat eden otel misafirleri için idealdir.

Radisson BLU Conference & Airport Hotel İstanbul'da Superior Class,Business Class ve Hi-Tech odalar, Executive ve Business suitler ile üç adet engelli misafirlerin konforu için döşenmiş oda ile birlikte toplam 326 misafir odası bulunmaktadır. Bina 3 bloktan oluşmaktadır: A Blok 1993 yılında inşa edilmiş ve 2000 yılında renove edilmiş, B Blok 2000 ve C Blok 2006 yıllarında tamamlanmıştır. Olivos Restaurant'ta, Süper Radisson BLU Kahvaltısı haricinde dünya ve Akdeniz mutfağından örnekler sunan menüsüyle öğle ve akşam yemekleri servis edilmektedir. The Mandarin Bar, haftanın her günü geç saatlere kadar hafif yemekler ve içkiler ile hizmet vermektedir.

Radisson BLU Conference & Airport Hotel İstanbul konferanslardan özel partilere kadar çok çeşitli organizasyonlara hizmet edebilecek şekilde donatılmıştır. Balo salonu, fuarlardan özel yemek organizasyonlarına kadar değişik amaçlar ve 1000 kişiye kadar kokteyl organizasyonları için idealdir. Buna ilave olarak 20 adet değişik ölçü ve kapasitelerde toplantı odası bulunmaktadır. İş merkezi ise katılımcılara her türlü sekretarya servisini ve idari destek sağlamaktadır. Otelin tamamında ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Sağlık Kulübünde kapalı havuz, sauna, fitness, Türk hamamı, masaj, solaryum, kuaför ve bakım hizmetleri bulunmaktadır.