Radisson Blu Bosphorus Hotel
Telefon

0212 310 15 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.radissonblu.com

Email

infobosphorus.istanbul@radissonblu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çırağan Cad. 46, Ortaköy -Beşiktaş/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

adisson Blu Bosphorus Hotel 5 Yıldızlı Otel

 

Ortaköy deki  5 yıldızlı oteller

Beşiktaş Ortaköy deki 5 yıldızlı oteller 

 

ODALAR

İstanbul’da Boğaz manzaralı otel odaları şık, sade ve modern bir dekorasyona sahip olan otel, her misafirin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde çağdaş olarak tasarlanmış ve özenle dekore edilmiştir.Otelde zarafet ve konforun harmanlandığı 71 Standard, 26 Superior Bosphorus, 10 Business Class, dokuz Junior Suite, iki Suite ve iki Bosphorus Terrace Suite olmak üzere toplamda 120 oda ve 7 studio bulunmaktadır. Odaların tümünde Fransız markası Anne Sémonin banyo ürünleri gibi yüksek kalitedeki konfor ürünlerinin yanı sıra modern dizaynı, şık mobilyaları ve İstanbul’un renk tonlarindan esinlenen sakinleştirici renkler ön plana çıkmaktadır. Bir çok odada Boğaz’ın nefes kesici manzarası bulunmaktadır.
Otelde isteğe bağlı olarak sigara içilen, içilmeyen ve fiziksel engelliler için özel olarak düzenlenmiş odalar bulunmaktadır. Otelin tüm alanlarında ücretsiz yüksek hızlı internet hizmeti bulunmaktadır.

TOPLANTI&ORGANİZASYONLAR

Her türlü davet ve toplantı organizasyonunuz için uygun, degisik kapasitede, full teknik donanimli 8 toplantı salonuyla toplantilariniza basari katmaya hazir... Son teknolojiyle donanımlı toplantı odalarında bütün toplantı katılımcıları ücretsiz wi-fi internetten yararlanmaktadır.