Pera Palace Hotel
Telefon

0212 377 40 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.perapalace.com

Email

reservations@perapalace.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Meşrutiyet Caddesi No:52 Tepebaşı-Beyoğlu/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Pera Palace Hotel 5 Yıldızlı Otel

Beyoğlu Tepebaşı ndaki 5 yıldızlı oteller

 

İstanbul'un en önemli kültür miraslarından biri olan ve iki buçuk yıl süren kapsamlı bir restorasyonun ardından 2010 Eylül'ünde kapılarını yeniden açan Pera Palace Hotel, geçmişin incelikli hizmet anlayışını modern çağın gerekleriyle birleştirerek ilk eski ihtişamını yaşatmaya devam ediyor.

İstanbul'un en değerli simgelerinden olan Pera Palace Hotel, yeniden açılışından bu yana, tarihi dokusu ve yüksek hizmet standartlarıyla fark yaratıyor.

Oda ve Süitler

Galata'dan Haliç'e, Eyüp sırtlarından Tepebaşı'na uzanan manzarasıyla konuklarını büyüleyen Pera Palace Hotel, açılışının üstünden yüz yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hâlâ büyüleyiciliğini koruyor.

Pera Palace Hotel misafirlerini, özel olarak döşenmiş odalarında nostaljik İstanbul'un ihtişamında bir yolculuğa çıkarıyor. Otel, özenle seçilmiş "Beyaz Carrara" mermerleri, seçkin "Murano" camından üretilen ihtişamlı avizeleri, tümü el dokuması Uşak halıları ve otelin orijinal antika mobilyaları gibi pek çok özel detayıyla 19. yüzyılın asaletini yansıtıyor. 16'si süit olan toplam 115 odasında, bu özel dekorun içine ustalıkla yerleştirilmiş son teknoloji ile günü yakalamayı da sağlıyor