Özelçi Otomotiv
Telefon

0216 575 5981

Sektör

Oto Sanayi

Web Sitesi

http://www.ozelcioto.com

Email

info@ozelciotomotivcom

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bostancı Oto Sanayi Sitesi C Blok no:11/4 İçerenköy-Ataşehir/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Özelçi Otomotiv

 

İçerenköy'deki oto sanayileri

Ataşehir - İçerenköy'deki oto sanayileri

 

Volkswagen grup alanında ihtiyaç duyulan özel servis gereksinimi karşılamak amacıyla 1982 yılında şahıs firması olarak, Volkswagen-Audi özel servisi olarak faaliyetine başlamıştır. 2001 senesine gelindiğinde , farklı ve kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektördeki yerini şirketleştirerek yeni ünvanını; Özelçi Otomotiv San. ve Tic.Ltd. Şti. olarak tescillemiştir.

 

Özelçi Otomotiv ailesi Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve Porsche markalı her model aracınızın özel servis hizmetlerini yapıyor. Sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunuyor.

 

Mekanik; servisde Volkswagen – Audi – Seat – Skoda – Porsche marka tüm modellerin motor, yürüyen aksam, elektrik ve elektronik dallarındaki tüm arızaların profesyonel kadrosu ve teknolojik ekipmanlarıyla en ekonomik yollarla çözüme kavuşturmaktadır. Özelçi Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti özel Servis işletmesinde, otomotiv konusunda kendini geliştirmiş mekanikler tarafınca aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı veya isteğiniz üzerine alternatif parça kullanımı ile aracınızı test ederek sizlere teslim etmektedir.

 

Kaporta Hasar Onarım servisinde marka gözetmeksizin tüm hasarlı araçlarınızın onarımı uzman kadromuzla yapılmaktadır. Sizlerin kasko ve trafik poliçelerinizdeki anlaşmalı sigorta şirketleriniz ile deneyimli personeli süratle görüşmelerde bulunarak aracınıza en uygun çözümü getirmektedirler. Diğer sigorta şirketlerine sigortalı araçların da hasar onarımlarını kaliteli ve özenli işçiliği ile yapmaktadır. Halen toplamda 14 e  yakın personeli ile müşterisine hizmet vermekte olan Özelçi Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti problemlere getirdiği çözümlerle müşteri memnuniyetinin gereklerini yerine getirmektedir.

 

Yedek Parça özel servisinde kullanılan orijinal Volkswagen – Audi – Seat – Skoda ve Porsche parçaları aracınızın güvenle onarımı için hayati önem taşımaktadır. Bu parçalar da aracınız gibi yüksek standartlardaki mühendislik sonucu üretilmiştir. Özelçi Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti özel servisinde aracınız için kullanılan bütün orijinal parçaların parça garantisi olduğu gibi yapılan işçiliğin de garantisi vardır.

 

Biliyorsunuz ki, aracınızdaki her parçanın ayrı bir önemi, ayrı bir değeri, ayrı bir işlevi var. Volkswagen – Audi – Seat – Skoda – Porsche araçlarının her parçası yüksek standartlardaki mühendislik sonucu, maksimum performans için uyum içinde üretilir.Tıpkı sizinle aracınız arasındaki eşsiz uyum gibi..