Ümraniye Gökkuşağı Koleji
Telefon

0216 634 60 60

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.gokkusagi.k12.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İnkilap Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Üntel Sokak, No:30 Ümraniye - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ümraniye Gökkuşağı Koleji

 

Atakent deki Özel Okullar

 

 

1997 Yılında “Eğitimde Türkiye’nin Dünyaya Açılan Penceresi Olmak” vizyonu ile yola çıkmıştır.

Gökkuşağı Koleji olarak hem eğitim hem de öğretim boyutunda büyük başarılara ve ilklere imza atmıştır. 

VİZYON&MİSYON

“Öğrenci merkezli eğitimle, özgüveni gelişmiş evrensel değerlerle donanmış, kalite dünyasında yolculuk yapabilecek bireyler yetiştirmektir”

“Öğrenci merkezli eğitim denilmekte“ çünkü okulda öğrencilerin verimliliğini en üst düzeye çıkaran ortamlar hazırlanmakta, bilgiye ulaşmayı bilen ve bilimsel düşünebilen, takım çalışmaları ile başarının yakalanabileceğine inanan öğrenciler yetiştirilmektedir.

Öğrencilere sunulan rehberlik hizmetiyle yeteneklerini tanımalarına olanak sağlanmakta ve öğrenciler ilgi, istek ve kabiliyetleri doğrultusunda bir yaşam sürebilmeleri için yönlendirilmektedir. 

“Özgüveni gelişmiş” denilmektedir çünkü; bedensel, zihinsel, milli, manevi, ruhsal yönden dengeli ve sağlıklı olarak yetiştirip geleceklerini şekillendirebilmeleri için planlı ve programlı çalışma alışkanlığını kazandırılmaktadır. 

EĞİTİM FELSEFESİ

Özel Gökkuşağı Eğitim Kurumlarında; Eğitim hizmeti alan öğrenciler geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmalarında kaliteli eğitim hizmetlerinden tam olarak yararlanmalarını sağlamak temel görevdir. Toplam Kalite Yönetimi; kurumda çalışan her bir görevlinin sorumluluğundadır. Bu sorumluluğun kurumda yeniliğin ve gelişmenin teşvik edildiği, kurum çalışanlarından kendini geliştirme ve yenileme imkânlarının sağlandığı, destek verildiği, teşvik edildiği bir ortam içinde yerine getirmeleri sağlanır.

Gökkuşağı Eğitim Kurumları gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eder, eğitimin her ortamında Milli Eğitim ve Eğitim hizmetleri veren kurum ve kuruluşlarla sürekli bir iletişim içindedir.