Günhan Koleji
Telefon

0216 442 01 93

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.gunhankoleji.k12.tr

Email

halklailiskiler@gunhankoleji.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No: 53 Dragos - Maltepe/ İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Günhan Koleji

 

 

Maltepe deki Özel Okullar

 

 

1993 yılında Altıntepe-Küçükyalı'da kuruldu.

Okul öncesi eğitimin önemini ilk fark eden kurumlardan biri olarak başlangıcı anaokulundan yaptılar. Planlı ve sistemli çalışarak 1996 yılında Özel Günhan İlköğretim Okulunu faaliyete geçirdiler. Birinci sınıftan başlayıp her yıl tek sınıf ilave edip kurumu kademeli olarak büyüttüler. Kurum her zaman kendi öğrencileriyle büyümeyi tercih etti. Günhan Eğitim Kurumları öğrencileri, her yıl mutlaka Türkiye, İstanbul, Maltepe dereceleri aldılar. Kurum bilinçli büyümenin meyvelerini almaya başladı. Mezun olan öğrenciler OKS başarılarıyla okuldan ayrıldılar.

VİZYON

Her öğrencinin özgün bir kişilik olduğu gerçeğinden hareketle, BİLİM, KÜLTÜR, SANAT ’la donanımlı bireyler yetiştirerek ülkenin, eğitimine, yönetimine, sosyal-kültürel-ekonomik kalkınmasına ve Avrupa Birliği entegrasyonu sürecine katkıda bulunacak yeni yaklaşımlar, sistemler, projeler ve uygulamalar geliştirmektir.

MİSYON

Bir bütün olarak okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim sonunda; kültürlü, bilgili ve bilgiyi kullanabilen, Türk Milli Eğitim Temel Kanunu’nda belirtilen amaçlara ulaşmış, yükseköğrenime ve hayata hazırlayıcı tüm BİLGİ-BECERİ-TUTUM ve DAVRANIŞLARI kazanmış, sosyal insan olmanın gerektirdiği tüm alışkanlıkları DAVRANIŞ haline getirmiş, insan, çevre, ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, demokrasiye inanmış, Atatürkçülüğü içselleştirmiş, yetenek ve ilgisi doğrultusunda yöneldiği alanda bilimsel araştırma yapabilen, bilimsel düşünebilen, akademik benliği gelişmiş, Türkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, yabancı dilleri çok iyi seviyede kullanabilen, spor ve güzel sanatların bir dalıyla üst düzeyde ilgilenen bireyler yetiştirmektir.