Erdil Eğitim Kurumları
Telefon

0216 481 51 51

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.erdilkoleji.com

Email

erdilkoleji@erdilkoleji.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Büyükçamlıca, Turistik Cad. Sefa Camii Sok. No:45 Üsküdar-İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Erdil Eğitim Kurumları

 

 

Üsküdar daki Özel Okullar

 

 

 

ERDİL  EĞİTİM KURUMLARI, 1997 yılında Anasınıfı, İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesinden oluşan birimleriyle eğitim hayatına başlamıştır.

1997-1998 eğitim-öğretim yılına çok az bir süre kala sınırlı ve mütevazı imkânlarla kurulan Erdil Koleji, Üsküdar’ın Çamlıca Bölgesinde 60 öğrenci ile eğitim hayatına başlamıştır. Erdil Eğitim Kurumları 1998-1999 eğitim yılında geçici olarak kullandığı binadan taşınarak bugünkü asıl okul binasında gerekli teknik donanıma sahip sınıfları,  laboratuvarları ve salonlarıyla  öğrencilerine rahat imkânlarda gerekli hizmeti vermektedir.

Dünya ile kucaklaşabilecek evrensel değerlere sahip, kültür ve uygarlık bilinci kazanmış, temel bilimlerde ve yabancı dilde gerekli bilgi birikimi ile donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacında olan okul “eğitimde kalite” ilkesi ile kurulmuştur.  Uygarlığın gerektirdiği kontrol edilebilir, bireysel ve toplumsal değişimi sağlamak, eğitilmiş insanlarla olabilecektir.

Erdil koleji eğitim stratejilerini bunu dikkate alarak belirlemiş, değişim ve gelişimin sürekliliğini sağlamıştır.

Anasınıfından üniversiteye kadar olan eğitimi bir bütün olarak gören kurum, Okul Öncesi Eğitim sınıfları, İlköğretim ve Anadolu Lisesinden oluşmaktadır.