Özel Bilge Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Telefon

+90 212 626 94 94

Sektör

Özel Kız Öğrenci Yurtları

Web Sitesi

http://www.bilgekonukevi.com

Email

info@bilgekonukevi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Emniyet Tepe Mahallesi Mehtap Caddesi No:16 Silahtar-Eyüp / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Özel Bilge Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

 

Silahtar'daki özel kız öğrenci yurtları

Eyüp - Silahtar'daki özel kız öğrenci yurtları

 

Haliç’in kıyısında, surların içinde altın boynuzun başlangıcında konaklamak bir ayrıcalıktır. Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

 

Hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkimiz olmayıp; T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir.

 

Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.

 

Özel Bilge Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz; Bilgi Üniversitesi Santral istanbul Kampüsü’ne 20 metre uzaklıkta hizmet vermektedir.