Önder Kablo
Telefon

0212 886 75 77

Sektör

Elektrik ve Elektronik San.

Web Sitesi

http://www.onderkablo.com.tr

Email

onder@onderkablo.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akça Burgaz Mah. San-Bir Bulvarı 5. Bölge 42. Sk.No:30 Esenyurt - İSTANBUL / TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Önder Kablo Elektrik ve Elektronik Sanayi

 

Esenyurt taki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

İstanbul Esenyurt taki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

 

24 yıl tecrübesi ile ÖNDER KABLO, sektör ihtiyaçları doğrultusunda silikon kablo üretimi ve kablo gruplama faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla 1995 yılında kurumsal bir kimlik kazanmıştır.

Silikon kablo üretiminde göstermiş olduğu etkin başarı ve performansı neticesinde Global olarak rekabet eden , sanayinin ihtiyaçlarına ekonomik çözümler üreterek, müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışımız ile tercih edilen bir firma olarak sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

Üretimimiz Hadımköy yolu üzerinde bulunan 2000 m² kapalı, 3000 m² alana sahip tesisimizde, ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001 standartları ile VDE, CE ve ROSCH ürün kalite belgelerinin gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgili ve deneyim sahibi uzman bir ekip tarafından, teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir. Uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, Silikon esaslı malzemelerde özel müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapılabilmektedir. Ürünlerimiz, üretimin her aşamasında ve son kontrollerde modern test cihazları ile test edillerek kalite devamlılığımız sağlanmış olur.