Oba Perdesan
Telefon

0262 751 45 40

Sektör

Home Style

Web Sitesi

http://www.obaperdesan.com.tr

Email

info@obaperdesan.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gebze Organize Sanayi Bolgesi 1500 Sokak No: 1502 41480 GEBZE / İZMİT

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Oba Perdesan

 

 

1972 yılında Yüksel ALTUĞ tarafından OBA Mefruşat adıyla kurulan OBA PERDESAN, sürekli yükselen grafiğiyle, Türkiye’de daima ilklere imza atan bir marka durumuna gelmiştir.

OBA PERDESAN Türkiye’de “Dikey Perdeyi” ilk kez üreterek, ülkemizde ilk kez “Modern Perde Sistemleri” kavramının yerleşmesini sağlamıştır.

Modern teknoloji, bilgi birikimi ve 38 yıllık tecrübesiyle, OBA PERDESAN; Dikey Perde, Jaluzi Perde, Stor Perde, PVC Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde, Ahşap Stor Perde ve Ahşap Jaluzi Perde ürünlerinin üretimine devam etmektedir. OBA PERDESAN geniş ürün yelpazesi, renk ve desen çeşitliliği ile yurt genelinde ihtiyacın %60’ını karşılamaktadır. Bunun yanı sıra iç ve dış piyasada ki üreticilere de ham madde sağlamaktadır.

OBA PERDESAN motorlu perde sistemleri ve akıllı bina otomasyon sistemleri konusunda dünyanın önde gelen firmalarıyla birlikte çalışmaktadır. Bunların başında Fransız Somfy Group ve İtalyan Mottura Group gelmektedir. Bu partnerlikleriyle Türkiye’de çeşitli projelere çözüm getirmektedir.

OBA PERDESAN, modernize ettiği alt yapısıyla ve Ar-Ge’ye verdiği önemle sektörde dünya ölçeğinde bir firma olma yolunda ilerlemektedir. 2007 yılında 14500 m2 kapalı alana sahip fabrikasına taşınarak ve dünyada kullanılan son teknolojik olanakları üretim altyapısına monte ederek, müşterilerinin beklentisini karşılayacak kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla birleştirerek sunmayı hedeflemektedir.

OBA PERDESAN 38 yıllık birikimini, yepyeni anlayışlar ve yenilikçi ürünlerle, yurt içinde olduğu gibi, mekanizmalı perde sistemleri konusunda yurt dışı pazarlarda da Türkiye’yi temsil etmeyi hedeflemektedir.