Napal Tekstil
Telefon

0212 736 05 55

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.napal.com.tr

Email

info@napal.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ALİPAŞA MAH.330 ADA 2 NOLU PARSEL ALİPAŞA MAH. ATATÜRK BULVARI NO.3 SİLİVRİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Napal Tekstil

 

 

Silivri deki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Silivri deki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

Napal Nonwovens 1993 yılında İsmet ve Tahsin Palazlı tarafından Bursa’da üretime başlamış olan bir aile şirketidir. Napal bugün modern makinaları ve büyüyen çalışan ağıyla İstanbul Silivri’deki tesislerinde faaliyetine devam etmektedir.


Napal Nonwovens çok geniş olan nonwoven sektöründe en iyi bildiği ürün kategorilerine odaklanır ve seçtiği alanlarda özel nonwovenlar geliştirir, üretir ve pazarlar. Bunlardan suda eriyen nonwovenlar; tül ve perde üreticilerinin brodeli ürünlerinde, hijyenik nonwovenlar; kişisel bakım mendillerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olup, nakışlık telalar ise tekstil üreticilerinin beğenisine sunulmaktadır.


Günümüzde nonwoven’lar hijyen, emicilik, doğada yok olma, nefes aldırma ve elastikiyet gibi bir çok farklı özelliği bünyelerinde bulundurabilecek şekilde tasarlanıp üretiliyorlar. Napal olarak doğal ve sentetik elyafların farklı kombinasyonlarını değişik üretim metotlarıyla birleştirerek farklı sektörlere uygun, çok çeşitli ürünler ortaya çıkarıyor. Kişisel bakım mendilleri için hijyenik nonwoven’lar, tekstil sektörü için nakışlık telalar ve brode üreticileri için suda eriyen telalar Napal Nonwovens’ın üretim yaptığı ve yüksek bilinirliğe sahip olduğu özel ürün kategorileri.