MODA TERAS
Telefon

0216 338 70 40

Sektör

Restaurantlar

Web Sitesi

http://www.modateras.com

Email

info@modateras.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

MODA CADDESİ MODA MEKTEBİ SOKAK NO:1 KADIKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Moda Teras Restaurant 

Kadıköy Moda daki Restaurantlar

 

Moda Teras manzarası, servisi ve yemekleriyle günün her saati uğrayabileceğiniz Anadolu yakasının en gözde mekânı. Bahçesindeki asırlık ağaçlarıyla ve çamlar arasında şehrin içinde ama şehir görüntüsünden çok uzak doğayla baş başa kalabileceğiniz bir kaçış noktası. Şimdi yeni bir yaz masalı daha başlıyor Moda Teras’ın bahçesinde.

Bu kış kapalı mekân yenilendi!
Değişim sizi hemen içine çekecek ve bu yeni haliyle Moda Teras’ı daha çok seveceksiniz. Kışlık salon dekorasyonu tamamen yenilendi. Romantik havasını koruyan Moda Teras'ın dekorasyonunda artık neo-barok bir hava hakim. Kadife perdeleri, uzun kanepeleri, büyük desenli duvar kâğıtları, taşlı aplikleri ile Moda'nın 1900'lerdeki meşhur köşklerindeki unsurları hatırlatıyor. Ama bir yandan da seçilen neşeli renkler ve modern yorumlarla misafirlerine geçmişten bugüne zamanda keyifli bir yolculuğa götürüyor.

300 kişilik oturma kapasitesine ulaşan mekan, bu haliyle manzaraya daha da yaklaştı. İstenildiğinde iki ayrı veya tek büyük bir salona dönüşebilme özelliğiyle artık aynı anda farklı organizasyonlara cevap verebilme seçeneği de sunabilen Moda Teras'ta, restoran bölümü, canlı performansların gerçekleşeceği sahnesi ve DJ kabini ile bar bölümü; düğünler için özel gelin odası gibi yenilikler de eklendi.

Muhteşem lezzetler...
Moda Teras’ın menüsünde dünya mutfağının seçkin örneklerinin yer aldığı yenilenmiş lezzetler yer alıyor.

Mutfakta bir İtalyan...
Odun fırınında yapılan gerçek İtalyan pizzalarıyla, bu yaz da ‘Moda Teras’a gelmek için çok bahaneniz olacak... 10 ayrı çeşit; ince, çıtır, taş fırın pizzalarıyla gerçek İtalyan lezzetini sunacak. Rossa, Funghi ve Dört Peynirliyi denemenizi öneririz. Ayrıca İtalyan ekmek çeşitleri de bulunmaktadır.