Minimen Sanayi
Telefon

+90 212 517 94 42

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.minimen.com.tr/

Email

minimen@gmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mithatpaşa Caddesi No: 13 Zemin Kat Beyazıt - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Minimen Sanayi

Fatih Beyazıt daki Sanayi ve Fabrikalar

 

Minimen Ortopedik Ayakkabkı 30 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’de üretip 15’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Her dönem daha kaliteli ve sağlıklı ayakkabı üretmeyi vizyon  edinmiştir. Ürünlerinin hepsi 0 natürel deriden olup çocuk ayak sağlığına uygundur. 0 yaşdan 14 yaşa kadar bir ifade ile 16 numaradan 40 numaraya kadar sağlıklı ayakkabı üretimi  yapmaktadır. Ürünlerin hepsi anatomik ve ortopediktir.

 Ürünler genel olarak 3 grupta toplanabilir; Kız Çocuğu için ürünler, Erkek Çocuğu için ürünler ve Unisex olan ürünler. Bu ürünlerin hepsi son teknoloji makineler ile üretilmektedir. Ayrıca özel bebe ürün grupları ise el işçiliği ile üretilmektedir.

Model hazırlama ve tasarım çalışmaları büyük oranda İtalya’da yapılmaktadır. Her sezon 100’ün üzerinde yeni model ve renk kombinasyonları ile Minimen müşterilerine çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürün grupları çok çeşitlidir. Sandaletler, ayakkabılar, Makosenler, Bebe ayakkabıları , Botlar, Çizmeler ve daha birçok özel ürün Minimen’in her yıl hazırladığı koleksiyonlarda bulunabilmektedir. Yılda 500 bin çift sağlıklı ayakkabı üreten firma talebe bağlı olarak çok hızlı hizmet verebilmektedir.