Mass Apart
Telefon

+90 (542) 413 96 13

Sektör

Apart Oteller

Web Sitesi

http://www.apartdaireler.com/

Email

info@apartdaireler.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kocatepe Mah. Feridiye Cad. No: 131 Taksim İstanbul, Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Mass Apart Apart Otel

 

Taksim deki Apart Oteller

Beyoğlu Taksim deki Apart Oteller

 
2009 yılında Taksim Feridiye Caddesi'nde Şakir Taşçı tarafından hizmete açılmıştır. İstanbul'un en merkezinde Atatürk Havalimanı'na 20 km. mesafede yer alan Mass Apart, yerli ve yabancı misafirlerimizin rahatlıkla konaklayabileceği Apartment haline getirilmiştir.


Deprem yönetmeliği kanununa uygun olarak yapılan binamızda, 1 oda 1 salon (1+1), 2 oda 1 salon (2+1) ve 3 oda 1 salon (3+1) olmak üzere toplam 25 apart dairemiz full mobilyali olarak dizayn edilmiştir.

Apart Daireler: Sahibi tarafından işletilen, istenilen kişiye her an ulaşılabilinen, sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında geçen, "Farklı" olan, bir ahbap, arkadaş evine gidilmiş, konuk olunmuş hissi veren, tasarımı ve tarzı kendine has ve özgü olan, bir yerin taklidi olmayan, ayrıldığınızda kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı, temiz, hijyen kurallarına uygun, ilgi ve merak uyandıran, otel atmosferini yaşatan yerdir.

Bunları tek bir başlık altında toplarsak "Mass Apart" yeni yaşam standartıdır.

İş seyahatlerinizin ve tatillerinizin buluşma noktası, klasik tarzda döşenmiş mimarisiyle en üst düzey konforu hedefleyen daireleriyle artık Taksim'de. Mass Apart ile rahatı ve konforu beraber yaşayabileceğiniz nezih, şehrin ortasında olmasına rağmen sessizliği ve huzuru bulabileceğiniz bir ortamda sizleri misafir ediyor.