Maslak BMW
Telefon

0212 276 58 58

Sektör

Oto Sanayi

Web Sitesi

http://www.maslakbmw.com/

Email

info@maslakbmw.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 5. Sokak No: 102/103 34398 Maslak İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Maslak BMW

 

Maslak'taki oto sanayileri

Sarıyer - Maslak'taki oto sanayileri

 

35 Senelik tecrübesiyle MASLAK BMW SERVİS, yedek parça, ürün çeşitliliği, uzman kadrosu ve kaliteli servis anlayışı ile Türkiye'nin saygın şirketleri arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

 

Yıllık 2000 araç kapasiteli servisimizde arıza tespiti ekspertiz yapılmaktadır. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan MASLAK BMW SERVİS, sektörde yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

 

Yenilikçi çizgisi ve modern hizmet anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren MASLAK BMW SERVİS, aynı zamanda standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Teknolojiyi takip ederek kontrollerini Almanyadan ithal yazılımlı bilgisayarlarla gerçekleştirmektedir.

 

MASLAK BMW SERVİS; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.