Maral Klinik Saç Ekimi
Telefon

0212 270 12 12

Sektör

Saç Ekim Merkezleri

Web Sitesi

http://www.maralhairklinik.com/

Email

info@maralhairklinik.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çarşı Caddesi, No: 31/D 1.Levent, İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Maral Klinik 

 

 

 

 

 

Şişli deki Saç Ekim Merkezleri

İstanbul Şişli deki Saç Ekim Merkezleri

 

 

 

 

Saç ekiminin başarılı ve doğal sonuç vermesi için cerrahi yöntem ve tekniğin ustaca uygulanması gerekir. Tecrübeli, çok uygulama yapmış ve estetik anlayışı olan bir plastik cerrah ve saç ekimi ekibinin varlığı önemlidir.


Estetik plastik cerrah ve saç ekimi ekibinin kendi işlerinin sahibi ve uygulayıcıları olmaları, işlerine gerekli özen, titizlik, sevgi ve emeği vermelerinde önemlidir.


Maral Klinik saç ekimi ekibimiz saç ekiminde artık sadece Mikro FUE tekniğini kullanmaktadır. Mikro FUE saç ekimi tekniğinde saç köklerini taşıyan greftleri başınızın arkasından tek tek alıyoruz. İşlem sırasında mikroskop, mikromotor, mikrouçlar (0.6-0.8 mm çaplı) ve mikrocerrahi alet ve teknikleri kullanıyoruz.


Saç dökülmesi olan sahanızın büyüklüğü ve başın arkasında saçların alınacağı sahadaki saçların sıklığına göre değişmek üzere, bir seansta 3000-4000 greft arası (7000-10000 saç kökü) nakil ve ekim yapılmaktadır. Eğer arkadaki saçlar çok sıksa bunun da ötesinde greft alınması ve ekilmesi mümkündür. 


Mikro FUE saç ekimi kesisiz, dikişsiz, izsiz ve ağrısızdır. Saçların alındığı ve ekildiği sahalar çok hızlı olarak, 1-2 günde iyileşir.


İşlemin ertesi günü her tür araçla seyahat edebilirsiniz. 3-4 günde tüm fiziksel aktivite ve normal yaşamınıza dönebilirsiniz. Bir hafta sonra denize veya havuza girebilirsiniz.

 

MikroFUE saç ekimi yaptığımız pek çok kişide, örnek öncesi-sonrası resimleri, kanıtlarımızı görmek isterseniz, e-mail gönderiniz.

 

Saç ekimi fiyatlarını (dilerseniz transferler ve otel kalışı dahil) öğrenmek için, lütfen başınızın önden, üstten ve arkadan resimlerini gönderiniz.