Mania Gurme Gıda Tarım Turizm San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Telefon

0212 698 66 00

Sektör

Gıda Sanayi

Web Sitesi

http://www.mania.com.tr

Email

info@mania.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi Enco Tesisleri Yenibosna - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Mania Gurme Gıda Tarım Turizm San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Yenibosna daki Gıda Sanayiler

Bahçelievler Yenibosna daki Gıda Sanayiler

 

2006 yılında gıda sektörüne giriş yapmıştır.

Peynir ile başladığı yolculuğa şarap, likör çeşitleri, şarküteri ve diğer gıda ürünleri ile devam etti. Ürünleri seçerken her zaman yüksek kaliteli, butik anlayışla üretim yapan markaları tercih etmekte ve bunu yaparken en uygun fiyata en iyi ürünleri bulmak için çaba sarf etmektedir. İtalya’dan Güney Afrika’ya kadar, 10 ülkeden ithal ettiği ürünlere yeni ülkeleri ve yeni markaları katarak çoğaltmaya devam etmektedir.

İlk perakende satış noktasını 2006 Mart ayında Topağacı, Teşvikiye’de açtı. Burada sadece kendi ithalatı olan ürünlerle değil diğer yerli üreticiler ve ithalatçı firmalardan seçtiği ürünlerle Türkiye’nin en seçkin şarap portföyünü oluşturdu.

Yaklaşık 200 metrekarelik bir alanda binlerce şişe ve yüzlerce farklı alkollü içecek, şarap dolapları, kadeh, karaf ve diğer şarap aksesuarları, puro, puro aksesuarları ve sigara çeşitlerini bulabilirsiniz. Mania Gurme İstinye Pazarı’nda şarap ve likörün yanı sıra viski, grappa, sambuca, votka, bira, rakı, konyak gibi her türlü alkollü içecek satılmaktadır. Şarap ve içki meraklılarına sunulan çeşitlerin yanı sıra ithal peynir ve şarküteri ürünleri de özel ambalajlarında sunulmaktadır.