Konak Hotel
Telefon

0212 225 82 50

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.hotelkonak.com

Email

konak@hotelkonak.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet Cad. No:75 34437 Elmadağ Taksim-BEYOĞLU/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Konak Hotel 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

İstanbul’un en köklü otellerinden biri olan Konak Oteli’nin hizmet yolculuğu 1972 yılında, 24 odalı 3 yıldızlı mütevazı bir otel olarak başlamıştır.

 

Turizm duayeni Savaş Gürsel tarafından hizmete açılan otel, yıllar içerisinde servis kalitesi ve yatırımları sürekli artırılarak 1996 yılında 87 odalı hale getirilmiş ve 4 yıldızlı otel statüsü kazanmıştır. 2008 yılında oda sayısı 117’ye artırılan Konak Oteli, İstanbul’un en işlek caddelerinden Cumhuriyet Caddesi’ne cepheli hale getirilmiştir. 2009 yılında ise otelin tamamı şıklık, konfor ve teknolojiyi bir arada sunacak şekilde yenilenerek bugünkü modern ve butik halini almıştır. Misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerine; en üst düzeyde cevap veren Konak Oteli, keyifli bir konaklama deneyimi yaşatma misyonuyla hizmet vermektedir.

 

ODALAR

Konak Oteli, modern ve klasik dekorasyonunu; rahatlık ve samimiyetin harmanlandığı sıradışı çizgilerle sunarak; misafirlerini benzersiz bir atmosferde ağırlar. 4 yıldız kalitesinin yanı sıra, butik hizmet verilen Konak Oteli’nin misafirleri, “kendi evlerindeymiş gibi” hissettikleri samimi, konforlu ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşarlar. Otelin tecrübeli ve köklü ekibi, kişiye özel hizmet sunarak, kendinizi önemli hissetmenizi sağlar.

 

Konak Oteli’nin 234 yatak kapasiteli toplam 117 odası, işlevsellik ve konforu bir arada sunmaktadır. 3’ü Suit, 4’ü Delux, 16’sı Bağlantılı (connected) ve 1’i Engellilere uygun dekore edilmiş odalardan, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Otel lobisi ve odalarında sunulan ücretsiz Wi-Fi internet hizmeti, özellikle iş seyahatinde olan misafirlerin ihtiyaçları için düşünülmüştür.