Kibar Deri San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Zeytinburnu
Telefon

(0212) 582 15 99

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.kibarderi.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gökalp Mah. 34. Sk. No: 19/B ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Kibar Deri San.Ve Tic. Ltd. Şti. - Zeytinburnu

 

Zeytinburnu ndaki Dericiler

İstanbul Zeytinburnu ndaki Dericiler

 

Kibar Deri 1984 yılında Hüseyin KİBAR tarafından İstanbul Zeytinburnu’nda kurulmuş olup 1992 yılından itibaren aile sirketi olarak oglu Ali KİBAR tarafından yonetilmektedir.

Fabrika olarak İstanbul Kazlı Çeşme de fabrikasını açmış faaliyetini sürdürmüş ve daha sonra 1991 yılı itibariyle Tuzla Organize Deri Sanayisine taşınmıştır.Firmamız 1984 yılından bu yana üretim teknolojisi, kapasitesi , kalitesi ve ihracatıyla İstanbul’da deri sektörüne hizmet etmektedir. Firmamız da yıllık 400.000 Adet Kürk ile 300.000 adet zik üretimi yapılmaktadır.

Fabrika her türlü deri işlentisini uygulayacak ve bu doğrultudaki talepleri karşılayacak seviyeye çoktan ulaşmıştır.Baslıca ürünlerimiz arasında Kürk-süet İclik Muton Astragan Ayakkabılık ve Zennelik Kürk ile Zik calısmalarımız bulunmaktadır.

Firma yurtici ve yurtdısı fuarları ile dünya piyasalarını takip ederek daima deri piyasasının önünde olmayı hedeflemektedir.

Her türlü hazır ve sipariş derilere aynı özeni gösteren firma müşterilerine her zaman en iyiyi sunmaktan kıvanç duymakta ayrıca müşterilerinden aldığı güçle daha büyük başarılara yelken açmaktadır.