Kayalar Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Telefon

0216 593 07 27

Sektör

Kimya Sanayi

Web Sitesi

http://www.kayalarkimya.com.tr

Email

info@kayalarkimya.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

TEPEÖREN KİMYA SANAYİCİLERİ ORG. SAN. BÖL. TEM YAN YOL F1 BLOK TUZLA/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Kayalar Kimya San. ve Tic. A.Ş.

 

Tepeören deki Kimya Sanayiler

Tuzla Tepeören deki Kimya Sanayiler

 

1976 yılında Yılmaz Kayalar tarafından kurularak, 1979’da kendi markasıyla vernik üretimine başlayan Genç Ahşap Koruma Sistemleri, bugün sektör lideri olarak Kayalar Kimya’nın amiral gemisi konumunda bulunmaktadır. Kayalar Kimya, aynı zamanda 42 ülkeye ihracat yapmaktadır. Uluslararası normlara sahip ürünleri ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştiren Genç Ahşap Koruma Sistemleri, 2008 yılında mobilya pazarının en gelişmiş ülkelerinden olan İspanya’da merkez ofis açarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Kayalar Kimya 32,000 m2’lik üretim tesisinde yılda 80,000 ton kapasiteyle üretim yapmaktadır. İleri teknoloji otomasyon sayesinde bugün 800 ayrı ürünü maksimum hızda, yüksek kalitede ve sürekli aynı standartta üretebilmektedir. Üretim otomasyonu bakımından Avrupa’nın en iyilerinden olan tesiste, tek bir kontrol odasından yaklaşık 3700 nokta yönetilmektedir.


7000 m2’lik stok alanı, müşterilerin her miktardaki taleplerine hızla cevap verebilecek ürün çeşitliği ve kapasiteye sahiptir. UV, su bazlı, poliüretan, selülozik, akrilik, sentetik ve polyester olmak üzere birçok kategoride vernik ve boya üretimi haricinde tiner ve alkid üretimi de gerçekleştiren Kayalar Kimya, binlerce farklı formülle her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.