Kasella Büro Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon

0212 683 20 40

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.casella.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

HARAÇCI MERKEZ MAH. HARAÇCI-HADIMKÖY YOLU CAD. NO.11 ARNAVUTKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Kasella Büro Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Haraçcı daki Sanayi ve Fabrikalar

Arnavutköy Haraçcı daki Sanayi ve Fabrikalar

 

1997 yılından beri ofis koltukları sektöründe bu kavramları bir araya getirerek, çalışanların ofislerindeki yaşam kalitesini yükseltmek için farklı ve sıra dışı tasarımlarını her geçen gün geliştirmektedir. “Konfor” ve “Kalite”ye dair sunmuş olduğu “Estetik” çözümlerle, ofis çalışanlarının daha verimli fikirler üretirken rahat olmalarını, kendine başlangıç noktası olarak seçmiştir.

Yenilikçi vizyonu ilke edinmiş olan profesyonel kadro; ar-ge, patent ve tasarımla ilgili, sektöre değer katacak yeni fikirlerin oluşmasını ve ürün yelpazesinin genişlemesini sağlayarak müşteri memnuniyetini daima en üst düzeye çıkarma hedefiyle hareket etmektedir. Bu sayede “Casella”, yalnızca ulusal pazarda değil, uluslararası alanda da saygın yerini almıştır.

İstanbul’da bulunan 11.000 m² ‘lik üretim tesislerinde, müşteri ve kalite odaklı çalışma anlayışıyla üretim yapan “Casella”, ürün çeşitliliği ile farklı tercihlerin odağı olmakta ve dinamik çalışanlarıyla her gün daha çağdaş ve estetik tasarımlar meydana getirmektedir. Bununla birlikte “Casella”, Türk Standartları ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi esaslarına uygun olarak garanti, satış ve servis hizmetleri gerçekleştirmektedir.