İpek Hidrofil Pamuk Sanayi
Telefon

0216 380 90 10

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.ipekpamuk.com.tr

Email

ipekpamuk@ipekpamuk.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BAYAR CAD.GÜLBAHAR SOK. PERDEMSAÇ PLAZA NO.17/7

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

İpek Hidrofil Pamuk Sanayi

 

Kadıköy deki Tekstil Sanayiler

İstanbul Kadıköy deki Tekstil Sanayiler

 

1971 yılında kurulan İpek İdrofil Pamuk A.Ş. Türkiye’deki en büyük hidrofil pamuk üreticisidir. İpek ürünlerinin tamamı Türk, Avrupa ve British Farmakopelerine uygun ya da müşteriden gelen talep doğrultusunda, istenilen standartlarda üretilmektedir.


    İlk kuruluş yıllarında sadece yurtiçi hidrofil pamuk pazarına hitap eden firma daha sonra  bina , teknoloji ve insana yaptığı yatırımlarla dünya pazarında rekabet eden kalite ve kapasiteye ulaşmıştır. İpek İdrofil Pamuk bugün, hidrofil kasarlı pamuk, zigzag hidrofil pamuk, hidrofil kulak temizleme pamuğu, hidrofil ponpon makyaj pamuğu, hidrofil makyaj pedleri ve ıslak mendillerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

   Firma Lüleburgaz’daki 45.000 metrekare açık alan üzerinde bulunan 15.000 metrekarelik kapalı alana sahip modern tesislerinde; 10.000 ton/yıl kasar, 5.000 ton/yıl zigzag hidrofil pamuk, 50.000.000 paket/yıl kozmetik amaçlı hidrofil pamuk ve 2.000 ton/yıl nonwoven water-jet hidrofil pamuk üretim kapasitesine sahiptir.