Interteks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
Telefon

0212 225 09 20

Sektör

Fuar

Web Sitesi

http://www.interteks.com

Email

interteks@interteks.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

MİM KEMAL ÖKE CAD. NO.10 NİŞANTAŞI-ŞİŞLİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Interteks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

 

Nişantaşı ndaki Fuarlar

Şişli Nişantaşı ndaki Fuarlar

 

1976 yılında kurulan İnterteks, Türkiye'nin ilk ve en köklü, en tecrübeli, en yaratıcı uluslararası fuar organizasyonu yapan firmasıdır. İnterteks 34 yıldır, konusunda ülkemizin en tanınmış ve en saygın kuruluşu olarak alıcı ve satıcıları kesintisiz bir araya getiriyor.


İnterteks şu anda İstanbul'un merkezinde toplam 8.000 metrekare kapalı alanda, tüm oteller ve restaurantlar ile iş merkezlerine yürüme mesafesinde, her türlü modern altyapı ve klimatizasyona sahip dünya standartlarındaki en yeni fuar merkezinde, Lütfi Kırdar - Rumeli Exhibition Center'da 13 farklı sektörde uluslararası fuarlar organize ediyor.


Türkiye'de "Havuz", "Hotel, Bar - Café & Restaurant", "Güzellik & Bakım", "Motosiklet", "Bahçe", "Peyzaj", "Profesyonel Show Teknolojileri", "Promosyon", "Basılı Ürünler/Grafik Sanatlar & Reklamcılık" "Güvenlik & Yangın", İç Mimari & Dekorasyon", "Yatçılık" ve "Su Teknolojileri" olmak üzere geniş bir endüstriyel yelpazede etkinliklerini gerçekleştiren İnterteks'in organize ettiği fuarlar düzenlediği sektörlerin adeta bir parçası olduğundan büyük önem taşıyor.