INTERCİTY RENT A CAR
Telefon

0216 645 70 00

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

http://www.intercityrentacar.com

Email

bilgi@intercityrentacar.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Esenkent Mahallesi, Muhterem Sokak, No:29 34775 Ümraniye / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

INTERCİTY RENT A CAR

 

Dudullu'daki rent a carlar

Ümraniye - Dudullu'daki rent a carlar

 

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1991 yılında kurulan Intercıty, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kendi servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Intercıty’nin İstanbul Merkez olmak üzere, İzmir, Ankara, Adana, Fethiye, Antalya ve Alanya şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. 375 kişilik profesyonel kadrosu ile Intercıty %23’e yaklaşan pazar payını ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir.  Intercıty, sahada kullanılacak araçlardan, üst yönetici araçlarına kadar marka/model bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve ticari araçlar kiralamaktadır.

 

2005 yılı itibariyle, başta Dünya Bankası kuruluşu olan International Finance Corporation (IFC) ve Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ile KFW BANKENGRUPPE’ye bağlı Alman Kalkınma Bankası (DEG)’nın bulunduğu uluslararası bir konsorsiyum Intercıty’e ortak olmuştur.

 

2008 yılında Intercıty, global krize rağmen, Japonya’nın en büyük şirketler topluluğu Mitsubishi Grubu’nu Türkiye’ye getirdi. Japon Mitsubishi Corporation şirketi Intercıty’nin %25’ini, yine aynı gruptan Mitsubishi UFJ Lease & Finance şirketi ise %20’sini alarak Intercıty araç kiralama şirketinin toplamda % 45’ine ortak oldu.