Inter Limousine
Telefon

+90 212 444 99 77

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

Email

info@interlimousine.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İnter Kat Otoparkı Cemal Reşit Rey Konser Salonu Altı Harbiye / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

1983'te kurulan ve 1984'te Net Holding bünyesine katılan Inter Limousine, VIP düzeyinde lüks araç kiralama hizmetini Türkiye'ye getirerek büyük bir boşluğu doldurdu. Dünyanın önde gelen hanedanlarından çok ünlü yıldızlarına kadar birçok önemli ismin Türkiye ziyaretlerinde tercih ettiği Inter Limousine, hem kurum hem de personel düzeyinde Türkiye'nin en deneyimli lüks araç kiralama firması olarak öne çıkıyor. Protokol, güvenlik ve rehberlik hizmetleri konularında sürekli eğitim alan ve en az bir yabancı dil bilen Inter Limousine şoförleri de, uzun yıllardır birlikte çalışmanın uyumu ve üst düzeyde deneyimleriyle Inter Limousine servislerine ayrı bir değer katıyor.

Araç içinde servis edilen suyun markasından nane şekerine hatta ayakkabı cilasına kadar her türlü ayrıntının düşünülmüş olması, Inter Limousine'in hizmet anlayışının bir parçası.

Güvenlik; Inter Limousine'in servislerinin olmazsa olmaz bir parçası. Inter Limousine'in neredeyse tüm şoförleri on yılı aşkın bir süredir şirket bünyesinde çalışan güvenilir elemanlar. Hem şoförlükleri hem de sırdaşlıklarıyla...

Inter Limousine; prestijinize prestij katan lüks segment araçları, seçkin şoförleri, sağladığı benzersiz servisler ve yüksek standartlardan şaşmayan hizmetiyle gerçek bir prestij sembolü… Tam 25 yıldır.

Inter Limousine, Türkiye'nin en geniş lüks araç filosuna ve her türlü gereksinime yanıt verebilecek servis altyapısına sahip Türkiye'nin tek lüks araç kiralama şirketidir. Inter Limousine hizmetleri hayatınıza inanılmaz bir konfor getiriyor ve size zaman kazandırıyor. Üstelik tüm bu lüks servisler Inter Limousine ile herkes için ulaşılabilir ve son derece uygun koşullarla.İhtiyacınız ve istekleriniz ne olursa olsun, Inter Limousine'de tam size göre çözümler öneren benzersiz servisler sizi bekliyor.

Sürücülü lüks araç kiralamadan özel günleriniz için Limousine kiralamaya, özel yat ve tekne kiralamadan helikopter ve hatta özel jet kiralama hizmetine kadar her türlü lüks servis Inter Limousine konforu ve hizmet kalitesiyle sizi bekliyor. Dilerseniz otel rezervasyonlarınızdan seçkin restoran ve bar rezervasyonlarına, havaalanı ve otellere transferlerinizden tarihi ve turistik gezi rehberliğine kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren Inter Turizm acente hizmetleriyle de emrinizde.