Hotel Euro Plaza
Telefon

0212 254 59 00

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.europlazahotel.com

Email

info@europlazahotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Tarlabaşı Bulvarı No:292 Tepebaşı-Beyoğlu/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Hotel Euro Plaza 4 yıldızlı otel

 

Tepebaşı'ndaki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Tepebaşı'ndaki 4 yıldızlı oteller

 

Eur​o Plaza Hotel, sizlerin hizmetinde olan tüm modern imkânların yanında, adımınızı attığınız anda kendinizi evinizde hissettirecek bir anlayış ve hizmet kalitesi!

 

Business Center:

Tüm salonlar teknik altyapı ile donatılmıştır. Teknik hizmetler: Video, tepegöz, ekran, TV, video kayıt cihazı, mixer, flipchart, kolonlar, mikrofon, yazı tahtası.

 

 

Oda Özellikleri:

117'si standart, 39 executive room, 2 süit olmak üzere toplam 158 oda bulunmaktadır. Haliç'in panoramik manzarası ve İstanbul'un tarihi güzellikleri yanında tüm odalarda TV, Mini bar, klima, 24 saat oda servisi, küvet, saç kurutma makinası, uydu sistemi, uluslararası direk bağlantı ve banyo telefonu mevcuttur. Executive odalar özel olarak business-class konforunda tasarlanmışlardır.

 

DİĞER:

Euro Plaza kapalı ve açık yüzme havuzları yazın ve kışın her gün eksiksiz sağlıklı bakımı yapılarak müşterilerine hizmet vermekte.

Sağlık Merkezinde Fin Hamamı, sauna, sağlık havuzu, jimnastik salonu, bay-bayan kuaför, açık ve kapalı havuz siz misafirlerine hizmet vermektedir. Masaj ve Vitamin Bar hizmetleriyle kendinizi zinde ve rahatlamış hissedeceksiniz.

 

fatih fatih 4 yildizli