Home Suite Home Nişantaşı
Telefon

0212 343 16 51 - 52

Sektör

Apart Oteller

Web Sitesi

http://www.hsh-nisantasi.com/

Email

info@homesuitehome.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akkavak Sok. No:26 34365 Nişantaşı-Şişli / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Home Suite Home Nişantaşı Apart Otel

 

Nişantaşı ndaki Apart Oteller

Şişli Nişantaşı ndaki Apart Oteller

 

İstanbul zengin tarihi ve binbir farklı çekim noktasıyla dünyayı hep cezbeden bir şehir oldu ama özellikle son yıllarda gerek çağdaş sanat, gerek yeme-içme ve etkinlik sahnesiyle Napolyon’un ‘dünyanın başkenti’ benzetmesini sonuna kadar hakediyor. Nişantaşı ise İstanbul’u İstanbul yapan tüm bu özelliklerin bir arada bulunduğu bir çekim noktası. İş, moda, sanat ve gastronomi bu HIP semtte birleşiyor. Designer butiklere, galerilere ve önde gelen restoranlara yürüme mesafesinde konumlanmış olan HOME SUITE HOME Nişantaşı ruhunu derinlemesine keşfetmenize olanak sağlıyor.

HOME SUITE HOME Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Osmanbey metrosuna 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, Akkavak sokak no: 26’da rezidans olarak gerek konumu gerekse sunduğu imkanlar ve de haftanın yedi günü verdigi güvenlik/resepsiyon/kat temizlik hizmeti ile İstanbul’da kalmak isteyenler için emsalsiz bir mekandır.

HOME SUITE HOME, Standart Suite (45 m2), Superior Suite (55m2), Executive Suite (65m2) ve de King Suite (80 m2) olmak üzere tümü birbirinden bağımsız klimalı dört tip daire bulunmaktadır.

Tüm dairelerde konforlu oturma ve yatak odası gruplarının yanı sıra, açık mutfak, buzdolabı, fırın, tezgah üstü elektrikli ocak, davlumbaz, kahve makinası, kettle, bulaşık makinası, ütü, DVD, iki adet satelit bağlantılı 82 ekran flat-screen TV, saç kurutma aleti, elektronik kasa, direkt telefon mevcuttur.