Haliç Kongre Merkezi
Telefon

212 311 11 11

Sektör

Kültür ve Sanat Merkezleri

Web Sitesi

http://www.haliccc.com

Email

pelin.tokyay@haliccc.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Sütlüce Mah. Eski Karaağaç Cad. 34445

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Haliç Kongre Merkezi

 

Sütlüce deki Kültür ve Sanat Merkezleri

Beyoğlu Sütlüce deki Kültür ve Sanat Merkezleri

 

Kentin sesleri ile martı ve dalga seslerinin birbirine karıştığı sahilde bir toplantı merkezi düşleyin. Haliç Kongre Merkezi göz alıcı manzarasıyla, kentin içinde ama aynı zamanda kentin karmaşasından uzak bir ortam. Ayrıca Merkez; Haliç - diğer adıyla “Altınboynuz”- kıyısındaki eşsiz konumu sayesinde ziyaretçilerine unutamayacakları tarihi bir İstanbul manzarası sunuyor.

Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan ve 16.000 m2 açık alana sahip olan Haliç Kongre Merkezi, Sadabad, Kuleli, Pera ve Haliç adlı birbiriyle bağlantılı dört ana binadan oluşmaktadır.

30.000 kişi kapasitesi ile Haliç Kongre Merkezi, İstanbul’un en çok alternatif sunan kongre merkezidir. Salonları, oditoryumları, fuayeleri ve açık alanları, Kongreler, toplantılar, ürün lansmanları, fuarlar / sergiler, kokteyller, gala yemekleri, düğün seremonileri, film galaları, showlar, kültür & sanat etkinlikleri gibi organizasyonlarla beğeni toplamaktadır. En son teknoloji ürünlerinden oluşan altyapısıyla Haliç Kongre Merkezi, aynı zamanda İstanbul’daki en geniş oditoryumlardan birine de ev sahipliği yapmaktadır.