GözGrup Optik Mağazaları
Telefon

0216 663 13 93

Sektör

Optik

Web Sitesi

http://www.gozgrup.com

Email

gozgrup@gozgrup.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Palladium Rezidans ve AVM Palladium Rezidans ve AVM Barbaros Mah. Halk Cad. No:BB 206 Yenisahra, Kadıköy / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

GözGrup Optik Mağazaları

 

 

Ataşehir deki Optik Mağazaları

İstanbul Ataşehir deki Optik Mağazaları

 

GözGrup, her geçen gün artan ürün çeşitlerini belirlerken, önde gelen gözlük markalarını tüketicilerin ihtiyaçları ve onlardan gelen talepleri göz önünde bulundurarak geliştiriyor.

GözGrup Optik Mağazalarının temeli 1968'de Arun Optik olarak başladı ve optik sektöründe 1990'lı yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre kalifiye elemanlar kazandırdı. 1996 yılından sonra da GözGrup adı ile mağazalar zincirini çoğaltarak müşterilerine daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dünya markaları olan optik çerçeve-güneş gözlüğü, optik ve güneş camı ve lenslerde kaliteli servis hizmeti vermeyi devam ettirmektedir.

GözGrup Optik Mağazalarının ilke ve prensipleri, daima doğru, güvenilir, dürüst hizmetler en iyi şekilde müşterilerini memnun etmektir. GözGrup Optik Mağazaları yönetici ve çalışanları ile büyük bir ekiptir. GözGrup, bu büyük ekibin sayısını daha da çoğaltıp mağaza sayısını arttırmak ve sektördeki öncü, yenilikçi kimliğini sürdürmek amacındadır.

Çalışma Saatleri:
Hergün: 10:00 - 22:00