Gezi İstanbul Taksim
Telefon

0212 292 53 53

Sektör

Kahvaltı/Brunch

Web Sitesi

http://www.geziistanbul.com

Email

info@geziistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İnönü Caddesi No:5 Taksim / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gezi İstanbul Taksim Kahvaltı/Brunch

 

Taksim deki Kahvaltı / Brunch Mekanları

Beyoğlu Taksim deki Kahvaltı / Brunch Mekanları

 

Türkiye’de az olan yüzyıllık işletmeler arasına giren ve bu süreçte yurtiçi ve yurt dışında az sayıda çoğalarak, kalite ve hizmetinzi bozmayan Gezi İstanbul’un geçmişten gelen tüm kültürlere açık yapısını sürdürüyor.

Gezi İstanbul’un kahvaltı menüsünde, leziz peynir ve zeytin çeşitlerinden, enfes reçellere, fırından yeni çıkmış ekmeklerden, taze kaşar peynirine kadar mükellef bir kahvaltı için her şey var. Sevdiklerinizle keyif ve lezzet dolu bir kahvaltı yapmak için Gezi İstanbul en zarif ve şık seçeneklerden biri. 

Mantar, hindi füme ve mevsim sebzeleri ile yapılan Gezi İstanbul Omleti ise bu mükellef kahvaltının en özel ve iddialı seçeneği. Sade ve peynirli çeşitlerinin de olduğu omletler damak tadına önem verenler için ayrı bir lezzet.

Gezi İstanbul Kahvaltısına alternatif olarak Croissant, Brioche, taze ekmek sepeti, tereyağı, reçel, çay ya da “Cafe Au Lait”ten oluşan Fransız Kahvaltısı da yine Gezi ayrıcalığıyla Gezi İstanbul’da. 

Geçmişi 40 yıl öncesine kadar uzanan Gezi İstanbul’un Taksim ve Kemerburgaz’da iki şubesi var. Gezi İstanbul iki tür kahvaltıyı birleştirerek brunch oluşturmuş. Biri geleneksel Türk, diğeri de Fransız kahvaltısı. Türk kahvaltısındaki peynirleri derlemek için memleketin belli başlı tüm mandıraları gezilmiş. Yeşil ve siyah zeytin, domates, salatalık ve taze nane ağırlıklı yeşillik, tereyağı, ev yapımı reçel, gezi fırınından seçmelerden oluşan poğaça, croissant, baget, tereyağı, reçel, filtre kahve ve çay sunuluyor.