GELİNLİK 21
Telefon

90 216 337 81 11

Sektör

Gelinlik

Web Sitesi

http://www.gelinlik21.com

Email

gelinlik21@gmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Söğütlüçeşme Caddesi Elmalı Çeşme Sokak No : 50 Kadıköy/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gelinlik 21, her gelinin kendine munhasir hususi ozelliklerini de hesaba katarak onlara gonullu rehberlik yapiyor. Her kizin fiziki yapisi farklidir. Kisa/uzun boy, kalin/ince bel, genis/dar omuzlar ve farkli kemik yapilariyla; giydiginde kendisini en guzel gosterecek olan renk ve stilde gelinligi almalari icin dogru yonlendirilmeleri çok önemlidir. 

Bu aşamada, musteriler kendilerine munasip olmayan bir modeli secme egiliminde olsalar dahi; fiziki gorunumleri sebebiyle kendilerine daha cok yakışacagını düşündüğümüz ürünleri de gösterip deneterek, daha farkli bicimlerde tasarimlarin kendilerinde nasıl durdugunu tecrübe etmelerini sağlıyor.

Gelinlik 21, ürünün seçilmesinden dikilmesine kadar tüm aşama ve detayları bizzat takip edip en iyi sonucu sizinle paylasmak icin calışıyor. Şimdiye kadar uzaktan dikim yöntemiyle dahi, ölcülerini gönderen müşterilerine yüzlerce gelinlik gönderdi. Şimdiye kadar binlerce kizi o güzel, özel,eşsiz, biricik günlerinde güzel prensesler yapmanın sevincini yasadı.