Gelik Balık Restaurantı
Telefon

0 212 444 7 999

Sektör

Balık Restaurant

Web Sitesi

http://www.gelik.com.tr

Email

gelik@gelik.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kennedy Caddesi Sahilyolu Zeytinburnu-İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gelik Balık Restaurant

 

Zeytinburnu ndaki Balık Restaurantları

İstanbul Zeytinburnu ndaki Balık Restaurantları

 

İlk Gelik Restaurantı 1972 yılında Ataköy Sahil Yolu üzerinde lüks sınıf belgeli restaurant olarak kurulmuştur. Kurucuları işadamları 1921 Akseki doğumlu Ömer Duruk ile 1933 Eskipazar doğumlu İbrahim Denizer'dir.

"GELİK" ismi Karabük Eskipazar yöresinde "Yayla Evi" anlamına gelmektedir. Tüm iç ve dış dekorasyon özüne uygun tarzda dekore edilmiştir. Gelik Kuyu Kebabı, Gelik Köfte, Mantarlı Gelik Pilavı, Künefe (yalnız Gelik' e has bir kişilik üretim şeklinde) ve pide başlıca özel ürünlerimizdir.

Damak tadı, porsiyonlarımızdaki doyurucu gramaj, hijyenik ve şeffaf üretim, iyi hizmet ve uygun fiyat müessesemizin değişmeyen prensipleridir. Türkiye ekonomisine ve turizm sektörüne önemli katkılarda bulunan müessesemizde halen 450'ye yakın personel hizmet vermektedir.

Gelik Restaurantlarının şu anda İstanbul'da faaliyet gösteren, biri Balık olmak üzere toplam 4 şubesi bulunmaktadır ve tüm restaurantlarda ürün kalitesi ve lezzeti Gelik markasına uygun olarak aynı seviyededir. Ataköy Sahilyolu, Bakırköy Çarşı ve Levent Çarşı'da faaliyet gösteren Gelik Et restaurantlarında aynı zamanda Take-Away (Al-Götür) ve Paket Servis hizmetleri de mevcuttur. Balık restaurantında Paket Servis hizmeti verilmemekle birlikte Take-Away (Al-Götür) hizmeti mevcuttur. 

Haftanın 6 günü 11:00-24:00 arası servis verilmektedir. (Pazar günü kapalıdır)

Balık tercih etmeyen müşterilerimiz için et çeşitleri mevcuttur.

600 kişi kapasiteli kapalı alan

600 kişi kapasiteli bahçe

Çocuk Parkı

Ücretsiz Otopark

Tüm kredi kartları geçerlidir.