Florakim Kimya Temizlik Ürünleri Deterjan Üretimi Kimya San.
Telefon

0212 422 08 03

Sektör

Kimya Sanayi

Web Sitesi

http://www.florakim.com

Email

info@florakim.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

HARAMİDERE SANAYİ SİT. C BLOK NO:112 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Florakim Kimya Temizlik Ürünleri Deterjan Üretimi Kimya San.

 

Haramidere deki Kimya Sanayiler

Beylikdüzü Haramidere deki Kimya Sanayiler

 

Florakim Kimya 1997 yılında, Haramidere Sanayi Sitesi'nde ki fabrikasında faaliyetine başlamıştır. 2000 yılına kadar sıvı deterjan grubunda; toplu tüketime yönelik endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik malzemelerinin üretimini yapmıştır. 2001 de toz deterjan (çok köpüren/elde kullanım) üretimi, ardından matik deterjan (köpüğü ayarlı) üretimine başlamıştır. NEOFLO ve FRILL tescilli markalarımızla; endüstriyel ve evsel temizleme maddeleri Sağlık Bakanlığı İzni ile üretilmektedir. Ürünler TSE İmalat Yeterlilik belgelidir.

Ürünler, farklı koku ve renk çeşitleri ile; geniş bir tüketici grubuna hitab etmektedir. 2002 den itibaren, ihracat alanında BDT ülkeleri, Balkanlar ve Ortadoğu odaklı olmak üzere markalı ve özel markalı ürünler ile faaliyet göstermektedir.

Florakim Kimya halen, Türkiye'de deneyimli ve güçlü deterjan firmaları arasındadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, insan kaynakları, altyapı yatırımları ve toplam kalite hedeflerine dayanan kurumsal kalite politikasında yatmaktadır. Temizlik ürünleri sektöründeki yerlerini koruyabilmek ve daha ileri hedeflere ulaşabilmek amacıyla sürekli olarak modern yenilikleri izliyor ve bu yenilikleri faaliyetlerine uyguluyor.