Favori Kuyumculuk Sanayi Ticaret
Telefon

0212 410 27 00

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.favori.com.tr

Email

danisma@favori.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BAĞLAR MAH YALÇIN KOREŞ CAD NO.48 BLOK 2 KAT.3 BAĞCILAR/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Favori Kuyumculuk Sanayi Ticaret

 

 

Bağcılar daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Bağcılar daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

 

1992 yılında kurulan Favori, Türkiye altın takı sektörünün en büyük şirketleri arasında yer alıyor. 14 ayar altın takı sınıfında lider olan Favori, üretiminin %40`ını başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere toplam 45 ülkeye ihraç ediyor.Favori, yurt içinde farklı şehirlerde 100`ün üzerinde Favori mağazası ve 1000`in üzerinde satış noktası aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.

Favori mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A dan Z ye geniş bir ürün çeşitliliği sunuluyor. Tasarım uzmanı olan Favori; 45`in üzerindeki tecrübeli tasarımcısıyla yılda ortalama 6.000 yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürün tasarlıyor.Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı ve elmas takılar bulunuyor.

Türkiye`de İTÜ`nün yanı sıra Marmara ve Balıkesir üniversitelerinin takı tasarımıyla ilgili bölümlerine destek veren Favori, kuyumculuk eğitimi veren fakültelerin öğrencilerine kendi bünyesinde staj imkânı sunuyor. Üretim tesislerinde Avrupa standartlarında arıtma işlemi gerçekleştiren Favori, ayrıca TEMA Vakfı ve Orman Bölge Müdürlükleri işbirliğiyle çeşitli illerde ağaçlandırma çalışmaları yürütmektedir.