Fancy Club
Telefon

0212 281 63 72

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çalıkuşu Sok. No:5 1. Levent-BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Fancy Club

 

Levent teki Gece Kulüpleri

Beşiktaş Levent teki Gece Kulüpleri

 

Eğlence hayatına 2005 sezonuyla başlangıç yapan ve geçen yıllarda eğlence anlayışına farklı bir soluk getiren Fancy Club, bu dönem içinde İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olmayı başarmıştır.

Haftada 2000-2500, ayda 8000-10.000 kişiye hizmet veren Fancy Club’ın işletmeciliğini, uzun süredir gece hayatının içinde olan Turgay Işık, Hasan Başkaya, Ali Yıldız ve Yasin Becek yapmaktadır.

Fancy Club, yeni sezonda da deneyimli ve dinamik kadrosuyla siz seçkin konuklarını en iyi şekilde ağırlayıp, özel davet ve organizasyonlarınızı rüya gibi gecelere dönüştürmek için hizmet vermeye devam etmektedir.

Fancy Club eğlence hayatına 2005 sezonuyla başlangıç yapan ve geçen dört yılda eğlence anlayışına farklı bir soluk getiren Fancy Club, bu dönem içinde İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olmayı başarmıştır.

Fancy’de Pazartesi geceleri karaoke Salı geceleri geçmişten günümüze Türkçe pop geceleri tüm hızıyla devam ediyor.. Çarşamba geceleri ise Fancy Sahnesinde, sahne şovu ve performansıyla büyük hayran kitlesi olan Murat Dalkılıç’ ı ağırlıyor… Perşembe geceleri ise 15 senedir Türkiye’nin önde gelen isimlerine verdiği şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kuran ünlü besteci Fettah Can, Fancy sahnesinde sevilen şarkılarından oluşturduğu repertuarıyla izleyicileri kendine hayran bırakıyor..