Evviva İnci
Telefon

Sektör

Emlak

Web Sitesi

http://www.bulutinsaatyapi.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:61 Esenyurt / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Evviva İnci

 

Esenyurt'taki emlaklar

Esenyurt Merkez'deki emlaklar

 

 

Hayatı ve toplumu güzelleştiren güven, huzur ve dostluklardır.


Güzel Mekanlar ise toplumun en güzel yanını yansıtır.


Bulut İnşaat Bu topluma yakışan en güzel projeleri sunmayı ilke edinmiş ve bu yolda var gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir.


Bulut İnşaat, ihtiyaçlar doğrultusunda teknoloji, konfor, rahatlık ve güven ön planda düşünülerek tasarımlarına başladığı en yeni projesi evviva inci sahiplerine kavuşmaya hazırlanıyor.


Geçmişten günümüze kadar yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projeler ışığında ve insanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda proje ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmeyiz.


Yeni projelerimiz ile ev sahibi hayali olanların hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin hayali gerçeğe dönüştürmede en uygun seçenekleri onlara sunan bulut inşaat bu politaksından ödün vermeden yoluna devam edecektir.


Bugüne kadar İstanbul Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde Evviva Evleri, Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gümüş City ve Evviva Tower projelerini hayata geçiren Bulut İnşaat şimdi de Evviva İnci isimli projesini hayata geçirmek üzeredir.


Evviva İnci konum olarak Evviva Yaşam Merkezi projesine komşu olacaktır.


Toplamda 11 kattan oluşan projede 11 adet 1+1 ve 66 adet 2+1 olmak üzere toplamda 77 daireden oluşmaktadır. Evviva İnci projesinin giriş kısmı komple alış-veriş merkezi olarak dizayn edilmiştir.


Yoğunlaşan iş hayatında kendinize ayıramadığınız vaktinizi, projenin geniş sosyal donatı alanlarını kullanarak dinlenebilecek, şehir stresini üzerinizden atabileceksiniz. Hem şehir merkezinde yaşayabilecek, hem de eşsiz doğa ile baş başa kalabileceksiniz. Esenyurt ilçesinde ki özel konumu sayesinde ulaşım sıkıntısını alternatifli yollar ile rahatlıkla atlatabileceksiniz. TEM ve E5 karayollarına 2 dakikalık mesafede olan Evviva İnci Atatürk Havalimanına 17 km, Migros, bauhaus, Carrefour ve Real’e 5 dk uzaklıktadır.Sürekli yeniliğin ve özel mimari konutlarının üzerinde duran Bulut İnşaat, Evviva İnci ile sizi kendinize özel hissettirecek bir yaşam alanını sunuyor. Bölgenin özel bir butik yapısı olan projede tüm detaylar sizler için düşünüldü ve uygulandı. Evim gibisi yok dediğimiz Gerçekliğini Evviva İnci’de belirgin bir şekilde hissedeceksiniz. Kullanılan malzeme kalitesiyle yaz, kış evinizin tüm konforunu rahatlıkla yaşarken, ailenize bol zaman ayırabileceksiniz. Daire içlerinde Davlumbaz, fırın ve set üstü ocak, 1. Sınıf vitriye ve armatürler, banyo dolapları, ıslak zeminler 1. Sınıf seramik, digitürk, kablo ve uydu yayını alt yapısı, wıreless internet, daire içleri duvar kağıdı veya saten boya, daire kapıları çelik kapı, daire iç kapıları Amerikan panel, pencere camları ısı cam, yatak odaları ve salon laminant parke, kalorimetre sayaç sistemkş merkezi ısıtma ve her dairede dekoratif alm korkuluklu Fransız balkonlar ile sizlere eşsiz yaşam alanları sunmaktadır.