Evlilik Hazırlıkları Fuarı
Telefon

+90 (212) 297 04 17

Sektör

Fuar

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Şehit Muhtar Cad. Gayret Apt. No: 20/4 - 34420 TAKSİM – İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Evlilik Hazırlıkları Fuarı
 
 
 
 
 
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 10 - 12 Ocak 2014 tarihleri arasında Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı 12. kez gerçekleşecek. 
 
Bu güne kadar 400.000’den fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Dünyası, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek 12. kez ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunacak. Geçtiğimiz yıl itibariyle sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ürün gruplarıyla yeni firmaları da ziyaretçiyle buluşturan fuar, 2014 yılında da zengin ürün ve  hizmet yelpazesiyle evlenecek çiftlerin hizmetinde olacak
 
3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.
 
11 yıldır evlenecek çiftlerle sektör profesyonellerini buluşturan Evlilik Dünyası, 1 milyar TL’ nin üzerinde ticari hacim yaratmakta. Her yıl ortalama 50.000 evlenecek adayı ağırlayan Evlilik Dünyası, ünlü isimlerin tasarımlarından oluşan büyük defilelerle basının yoğun ilgisini görmekte ve her yıl büyümeye devam etmektedir.