Etk Kablo Sanayi
Telefon

0216 311 10 34

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

www.etkkablo.com

Email

etkkablo@etkkablo.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Osmangazi Mahallesi Bilali Habeşi Caddesi No:135 81470 Kartal İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Etk Kablo Sanayi

 

 

Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

1979 Yılında telefon kabloları üretmek üzere kurulan fabrika; çağdaş teknoloji ve yönetim tekniklerini kullanarak, tamamıyle bilgisayar kontrollü makinaları, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile günümüzde zayıf akım kablo üretici ve ihracatçı firmalarının en önde gelen isimlerinden biri olmuştur. 

ETK KABLO; Harici Telefon Kabloları, Dahili Telefon Kabloları, Elektronik Kontrol Kabloları, Coaxial Kablolar, Data / LAN Kabloları, Fiber Optik Kablolar’ın üretimini ve 40 ülkeye ihracatını yapmaktadır. Üretimleri, İstanbul Samandıra’da 40.000 metrekare arazi üzerine kurulu, 12.000 metrekare kapalı tesis üzerinde yapılmaktadır. ETK KABLO 120 kişi çalışanı, yüksek cirosu, sürekli olarak 40 ülkeye gerçekleştirilmekte olan ihracatı, geniş ürün yelpazesi, Bakır ve Fiber Optik Kablo üretimindeki yüksek kapasite, en son teknoloji ile çalışan hızlı hatlarıyla, sektörün en köklü ve tanınmış firmalardan biri haline gelmiştir. ISO 9001 Kalite Belgesi, ISO14001 Çevre Belgesi, ISO 18001 Ohsas Belgesi, TSE Belgelerimiz ve Türk Telekominikasyon A.Ş. yeterlilik Belgesi, üretilen pek çok kablo çeşidi için aldığı GOST/RUSYA sertifikaları bulunmaktadır.

Firmada uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve taleplerine yönelik de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında modern test cihazları kullanılarak test edilir ve yüksek kaliteli ürünün müşteriye ulaştırılmasında azami özen ve gayret gösterilir. ETK KABLO, satış sonrası hizmetlerinin doğru yürütülmesini ve geliştirilmesini sağlamak başlıca çalışma prensiplerinin arasında yer almaktadır.