Etiler Şamdan
Telefon

0212 263 48 98

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.etilersamdan.com

Email

istanbul@etilersamdan.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

NİSPETİYE CAD. NO:30 ETİLER/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Etiler Şamdan Barlar

 

Etiler Şamdan, ilk konuklarını 1975 yılında ağırladı ve kendi yarattığı geleneği günümüzde de halen sürdürmekte.

Şamdan'da sezon, her yıl Eylül başı açılır ve okulların tatile girmesi ile kapanır. Şamdan'a gelenler, 30 yıldır sağlıklı ve nefis yemeklerin, mükemmel hizmet ve konforun, seçkin müzik ve eğlencenin keyfini çıkarırlar. Şamdan, her yaşa seslenen, uluslararası mutfağa sahip lüks bir restorandır. Geceyi ve müziği dinleyebileceğiniz bardır. Sabaha kadar eğlenebileceğiniz gece kulübüdür. Şamdan, iki katlı villasında, valet parking'den kapı görevlisine, şef aşçısından garsonuna kadar en iyi hizmeti verir.

Yemek servisi, hafta içi her gün 20:30'da başlar ve sabahın erken saatlerine kadar sürer. Yemek servisi barın açık olduğu saatlerde de aynıdır. Müzik, kulübün açılmasıyla beraber Fransızca "Chanson" ağırlıklı hafif parçalarla başlar ve gece yarısından sonra yerini günün hitlerinin oluşturduğu disko parçalarına bırakır.

2005 yılında 30.yaş gününü kutlayan Etiler Şamdan 30 yıldır değişmeyen dekoru ve müzik kalitesi ile devam ediyor.

Şamdan'da Şamdan tarzı diye bilinen eski Fransızca ve İtalyanca, İspanyolca, Funk, Disko ve günümüzün yerli, yabancı popüler şarkıları çalınıyor. Kabinde Dj. Levent Severöz, Dj. Hakan Kabil ve Dj. Ozan Özer keyifli şarkıları sizler için miksliyorlar.