Estepera Saç Ekimi
Telefon

0212 361 57 99

Sektör

Saç Ekim Merkezleri

Web Sitesi

http://www.estepera.com/

Email

info@estepera.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Merkez mah. Büyükdere cad. Gür Apt. no: 27 1/1 Şişli / İstanbul Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tam teşekküllü hastanede steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.
Deneyimli, ruhunu, bilgi ve tecrübesini bu işe adayan profesyonel ekibimiz tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.
Saç ekiminde en yeni teknolojik cihazlar ile etkili ve bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz.
Saç ekiminde dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılan FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz.
 
Saç köklerini saç dokusunda iz kalmaması, iyileşme sürecinin çok hızlı olması ve minimikro greftler elde etmek için, 0,7 – 0,8 mm çapında mikro motor uçları kullanıyoruz.
Saç köklerinin alındığı donör alanda ve saç ekimi yapılan saçsız alanda doğal görünüm sağlayıp ve bunu yazılı olarak garanti ediyoruz.
 
Tek seansta donör alandaki doğal denge ve görünümü bozmadan maximum greft sayısına ulaşmaya çalışırız. (Donör alanı müsait olan hastalarda doğal görünümü bozmadan tek seansta 5000 grafte kadar alım yapılmıştır.Yaklaşık 12000-15000 saç telidir )
Saç köklerinin alımı bittikten sonra hastalarımız nakledilmek üzere hazırlanan saç köklerini görme ve sayma imkanına sahiptir.
 
Ücret politikasını kişilere göre değil yapılacak ekime ve greft sayısına göre yapıyoruz. İnsanları ömür boyu dökülmeyen, istedikleri her türlü kuaförlük işlemini yaptırabilecekleri doğal saçlarına kavuşturuyoruz Daha once saç ekimi yapılmış referans hastalarıyla birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.