Enka Pazarlama
Telefon

0216 446 64 64

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.enka.com.tr/

Email

istanbul@enka.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ARAPLAR CAD. İSTASYON CİVARI NO:6 TUZLA/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Enka Pazarlama

 

 

 

Tuzla daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Tuzla daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

1972 Yılında kurulmuş olan ENKA PAZARLAMA bir Enka Şirketler Grubu kuruluşu olup iş makinaları, ağır taşıtlar ile forklift ve endüstriyel ürünler satışı ve satış sonrası servis, yedek parça hizmetleri vermektedir. Enka Pazarlama bu hizmetleri İstanbul, Ankara, Adana, İzmir Bölge Müdürlüğü ile Trabzon, Diyarbakır Şubeleri ve kırkı aşkın yetkili bayisi ile tüm yurt sathında yerine getirmektedir.

Enka Pazarlamanın sektöre sunduğu Hıtachı , Kawasakı ,Mıtsubıshı , Tadano , Tadano Faun iş makinaları , NPK ,D&A hidrolik ekipmanları, Iveco kamyon ve çekicileri, SCHMITZ, FFB dorseleri, SDMO jeneratörleri, Iveco Motors deniz ve endüstriyel motorları, TCM forkliftleri, Kobelt kontrol sistemleri dünyada satılan modellerle aynı kalite ve teknolojide CE belgeli olup ISO 9001 Kalite güvencesine sahiptirler.


Enka Pazarlama, makinaların ve çalışma koşullarının gereği olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, tecrübe ve bilgilerini en uygun şekilde kullanarak, satış sonrası hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyetini sağlar.

Enka Pazarlama, en son teknolojilerin uygulandığı makinalara her türlü bakım ve tamir hizmetleri verebilmek üzere kadrosundaki elemanları sürekli olarak eğitime tabi tutar ve bilgilerini günceller. Müşterilerin makina ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.

Enka Pazarlama, müşterileri için bir yatırım aracı olan makinaların çalıştığı sürece en ekonomik üretim yapması felsefesini benimsemiş olup, bu amaçla daima müşterileriyle işbirliği içinde olmuştur.

Enka yedek parça satış departmanı Merkez Tuzla 'da olmak üzere 4 bölge müdürlüğü deposu, İstanbul Deri Serbest Bölge ve birçok bayi ile hizmet vermektedir.