English Time - Kadıköy 2
Telefon

0216 550 04 50

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

http://www.englishtime.com

Email

kadikoy2@englishtime.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Halitağa Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

English Time

 

Kadıköy deki Dil Kursları

İstanbul Kadıköy deki Dil Kursları

 

English Time 1998 yılından bu yana İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur. Türkiye`nin ulusal ve uluslar arası düzeyde kabul gören ve ödüler alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip olan English Time 2010-2011 eğitim yılı itibariyle 15 merkez noktadaki şubeleriyle hizmet vermektedir. English Time`ın 7 şubesi İstanbul`da yer almaktadır. Bunlar sırasıyla ; Şirinevler, Bakırköy-1, Bakırköy-2, Kadıköy-1, Kadıköy-2, Taksim, Mecidiyeköy şubeleridir.İstanbul dışında Ankara,İzmir, Bursa, Antalya ve İzmit'de de şubelerimiz bulunmaktadır. Yurtdışında ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time`ın Londra, Toronto ve Las Vegas`da da şubeleri bulunmaktadır. Şimdiye kadar toplamda 100 binin üzerinde mezun vermiştir ve bu sayı her geçen gün hızla artmaktadır.

English Time Dil Okulları`nın kuruluş amacı; bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyenlerin gelişimlerine, İngilizce eğitimi vererek yardımcı olmaktır. English Time Dil Okullarında, Genel İngilizce Programları için dünyada en çok kabul gören 6 kurluk eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu sistemde bir kur 120 saat sürmekte, kurlar hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 1,5 ile 4 ay arasında değişmektedir.

Genel İngilizce Programları dışında Özel Test Sınavlarına yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabule sahip TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve ülkemizde uygulanan KPDS, ÜDS, LYS, TUS gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

Bunlara ilaveten English Time bünyesinde belirli meslek gruplarına veya belirli amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan öğrencilere özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. ESP(English For Specific Purposes) özel amaçlı İngilizce kursları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi alanlarda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

Eğitim kadrosunu oluştururken hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu, derse giren eğitmenlerin öğrenci profilinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahip eğitim ve sertifikaya sahip kişiler olmalarıdır. Türk öğretmenler eğitim sisteminde öğrencilerin eğitimleri süresinde karşılaşabilecekleri her türlü soruna cevap vermek amacıyla rehberlik görevini üstlenmektedir. English Time Dil Okulları, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Yayıncılık, Kurumsal Eğitim ve Turkish Time gibi gelişimini destekleyici açılımlarıyla dünya standardını yakalamış bir eğitim kurumu ve bir dünya markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.