Doğal Saç Ekim Merkezi
Telefon

( 212 ) 247 24 88

Sektör

Saç Ekim Merkezleri

Web Sitesi

http://www.dogalsacekimi.com/

Email

info@starsacekimi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:17 Kat:8 Daire:18 Fulya-Şişli İSTANBUL / TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi


 

 
 
 
 

Şişli Fulya daki Saç Ekim Merkezleri

 
 
 
 
Saç ekiminde saçınızın rengi, inceliği, kalınlığı, cilt renginiz bile farklı çalışma tekniğini gerektirir. Burada saç ekiminizi yapan ekibin tecrübeli oluşu her saç için uygun olan ekim yöntemini bilmesi anlamına gelmektedir.Ve bu Tecrübe saçlarınız uzadıktan sonraki görüntünüzü tamamen değiştiren tek faktördür.
 
Doğal saç çizginizi de ancak tecrübeli bir ekip ile oluşturabilirsiniz. Saç çizgisi saç açıklığınız dan önce saç tipiniz , eski saçlarınızın orjinal yönü , ensenizden alınan saç kökü sayısı ve en önemlisi siz en çok yakışıcak saç şeklinin tahminini gerektiren bir tecrübe ile çizilmelidir. Bu faktörler göz önüne alındığında yapılan ekimler de saçlarınız uzadığındaki sonuçlarınızda anlaşılmayacak kadar doğal olacaktır.Ekibimiz doğal görüme en büyük hassasiyeti göstermektedir.
 
Doğal saç ekimi türkiye de ilk saç ekimi yapan ekiplerden bir tanesidir ve 13 senedir aynı ekiple beraber çalışmaktadır. Bir çok firma 10 yıllık 15 yıllık tecrübeden bahsader fakat önemli olan size ekim yapacak kişilerin ne kadar zamandır ekim yaptığıdır.