Deposite Outlet Avm
Telefon

0212 671 67 30

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.deposite.com.tr

Email

info@deposite.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atatürk Bulvarı İkitelli OSB 34306 İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Deposite Outlet Alışveriş Merkezi

 

İkitelli'deki avmler

Küçükçekmece - İkitelli'deki avmler

 

Deposite Outlet Merkezi, 170.000 m2′ye yakın geniş bir inşaat alanı üzerine kurulmuştur. İkitelli’de bölgedeki tek alışveriş merkezi olarak Ocak 2008′de İstanbul’lulara kapılarını açan Deposite Outlet Merkezi, kısa sürede outlet mağazacılık anlayışının gözdesi olmayı başarmıştır.

 

İçinde YKM, Mango, Beymen, Home Stor, Roman, Kiğılı, Teknosa ve Tekzen gibi ünlü markaların bulunduğu iddalı outlet mağaza kombinasyonu, modern ve görkemli mimari yapısı, İkitelli’deki merkezi konumu ve sunduğu sayısız ayrıcalık ile Deposite Outlet Merkezi, tüm müşterilerine önemli avantajlar sağlıyor! Deposite Outlet Merkezi’nde hazır giyimden aksesuara, ev dekorasyonundan elektroniğe aradığının her şeyi bulabilecek, yılın 365 günü indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmenin keyfini süreceksiniz.

 

Hem içmenin tadına varacağınız farklı ve özel konseptli kafe ve restaurantlar, günün yorgunluk ve stresini üzerinizden atmanızı sağlayacak; sağlık, spor ve spa merkezi Life GYM Club ile bütünleşik bir alışveriş ve yaşam kompleksi olan Deposite Outlet Merkezi’nde, alışverişin yanında keyifli zaman geçirmenin tadına varacaksınız.