Daikin
Telefon

+90 216 453 27 00

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.daikinturkiye.com

Email

info@daikin.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Hürriyet Mh. E-5 Yan Yol Üzeri No:57 34876 Kartal / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Daikin

 

 

Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

 
 

 

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye'de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011'de Airfel'i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.

Daikin Türkiye’nin, Hendek’te bulunan üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra Daikin markalı ürünlerinin üretilmesi yönünde hazırlıklar sürdürülmektedirMerkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir ve Trabzon’da bulunan 6 bölge müdürlüğü; 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir çoğrafyasına hizmet verebilmektedir.

İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknoloji ile üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.Daikin’in misyonu müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını ve hayallerini önceden tanımlayarak gerçekleştirmektir.