Club Sporium Havuzu / Akatlar
Telefon

0212 385 49 10

Sektör

Havuzlar

Web Sitesi

http://www.clubsporium.com.tr

Email

akatlar@clubsporium.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4 Beşiktaş / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Club Sporium Havuzu / Akatlar

 

Akatlar daki Havuzlar

Beşiktaş Akatlar daki Havuzlar

 

Akatlarda bulunan Club Sporium’ un açık yüzme havuzu yarı olimpik ölçülerdedir. Havuzun etrafı kaymayı önlenmesi için özel olarak teak deck kaplamadır ve kaydırmazdır. Açık yüzme havuzu ozonlama sistemiyle temizlenmektedir.

Club Sporium Kapalı Yüzme Havuzu

Club Sporium kapalı yüzme havuzu özel nemsiz, ısıtmalı, izole dinlenme teraslı ve tamamını gün ışığının aydınlattığı 6 m. tavan yüksekliğine sahiptir. Kapalı yüzme havuzu ozonlama ve iyonlama sistemiyle temizlenmektedir.

Club Sporium Çocuk Yüzme Havuzu

Çocuklar düşünülerek yapılmış olan çocuk yüzme havuzu 90cm derinliyle son derece güvenlidir. Anne ve ya babalar büyük havuzun keyfini çıkarırken çocuklar da kendileri için yapılmış olan çocuk havuzunda suyun tadını çıkarabilirler. Çocukların bütün ihtiyaçları düşünülerek yapılmış olan havuzun hemen yanında tuvaletleri, soyunma kabinleri ve duşları bulunmaktadır.

8 yaş ve altı bütün çocukların gönül rahatlığıyla oyunlarını oynayıp eğlenebilecekleri bir havuz olan çocuk yüzme havuzunda 3 adet kulvar bulunmaktadır.

Dalış Okulu

Şehir yaşamının olumsuz etkileri, iş dünyasının monoton, yorucu ve stresli temposuyla birleşince tam bir kâbus yaşanıyor. Yine de bu kâbusu güzel bir düşe, benzersiz bir serüvene dönüştürmek elinizde... Dilerseniz yıllık izinlerinizde, dilerseniz hafta sonu tatillerinizde her şeyden uzaklaşıp, çalışma hayatının yıpratıcı izlerini silmek ve küçük bir mola verebilmek için gizemli bir dünya sizlerle...