Çiğdem Çocuk Yuvaları
Telefon

0212 873 51 60

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.cigdemcocukyuvalari.com/

Email

iletisim@cigdemcocukyuvalari.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent 92 No:54 Beylikdüzü / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Çiğdem Çocuk Yuvası 

 

Beylikdüzü ndeki Kreşler ve Anaokulları

 

 

 Kurulduğu 2000 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen okulumuz, her çocuğun çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır. Eğitim kadromuz; üniversitelerin psikoloji, pedagoji, çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği bölümlerinden mezun eğitimcilerden oluşmaktadır.

Dört katlı ve kalorifer sistemli olup, ayrı etkinlik atölyesi, oyun odası, dinlenme odası ve sanat atölyesine sahiptir. Ayrıca, çocuklarımızın özgürce ve güvenle oynayabilecekleri geniş, ferah, aydınlık çocuk bahçesi mevcuttur. Raflarda, dolaplarda saklanmayan, her an çocukların kullanımına hazır rengârenk, eğitici, sevimli oyuncaklar ve ilgi köşelerimiz bulunmaktadır. Öğretmenlerin gözetiminde kontrol elden bırakılmadan temel ihtiyaçlarını kendi görebilen, yemeğini kendisi yiyen, tuvalete kendisi giden, el yıkama alışkanlığı edinmiş çocuklar. Düzenli, ama zorunlu olmayan uyku saatleri. Kendine güvenen mutlu çocuklar…

Çiğdem Çocuk Yuvası, 2 - 6 yaş grubunu içeren tam gün ve tam yıl (12 Ay) eğitim yapar. Çalışma saatleri 07.00 - 19.00 arasındadır. Çiğdem Çocuk Yuvası, Sosyal Hizmetlere bağlı MEB okul öncesi eğitim alanında deneyimli pedagojik formasyona sahip uzman yöneticinin rehberliğinde özenle seçilmiş öğretmen kadrosu ve uzman gelişim psikoloğu, İngilizce, drama, dans, beden eğitimi, müzik, satranç, bilgisayar öğretmenleri aşçısı, işçisi ve servisiyle hizmet verir. Okulumuzda uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış; 2 - 6 yaş çocuklarının Bedensel, Sosyal, Duygusal, Zihinsel ve Psikomotor gelişimlerini desteklemek amacıyla Çoklu Zekâ Kuramı, Gems, Scamper programları uygulanmaktadır.